Pagrindinis meniu
Grįžti

4-sis projekto „Socialinis įgalinimas kaimo vietovėse“ (Social Empowerment in Rural Areas - SEMPRE) partnerių susitikimas Berlyne, Vokietijoje

 

Rugsėjo 28-30 d. Berlyne vyko projekto partnerių susitikimas. Tai ketvirtasis projekto partnerių susitikimas, kuriame partneriai pristatė nuveiktus darbus: vietos įgalinimo tinklų veiklas, projekto tikslinių grupių poreikių analizės rezultatus. Susitikimo metu kalbėta apie įgalinimo įrankius ir metodus, skirtus socialinėms paslaugoms kurti ir vystyti.

Susitikimo metu organizuotos dvi darbo grupės, kuriose dalintasi vietos įgalinimo tinklų koordinatorių darbo su projekto tikslinėmis grupėmis patirtimi, kitoje darbo grupėje projekto partnerių vadovai sprendė projekto ataskaitos teikimo klausimus: 2016 m. rugpjūčio mėn. baigėsi pirmasis projekto įgyvendimo etapas, vertinimui pateiktos projekto eigos ir finansinės ataskaitos.

Susitikimas Berlyne išskirtinis tuo, kad viena diena buvo skirta pirmajai projekto SEMPRE konferencijai. Į konferenciją buvo sukviesti asmenys, suinteresuoti ir besidomintys projekto įgyvendinimo sklanda, pasiektais rezultatais. Konferencijos pagrindinį pranešimą skaitė dr. Volker Brinkmann (University of Applied Sciences in Kiel, Germany). Tema „Inovatyvi socialinė ekonomika – konstruktyvus dialogas tarp socialinių paslaugų teikėjų ir pilietinės visuomenės“. Maloni konferencijos dalyvių bendravimo atmosfera leido ne tik aptarti projekto eigą, bet ir plėtoti tolimesnių projekto rezultatų įgyvendinimo perspektyvas.

Balandžio mėnesį organizuojame visų partnerių susitikimą Lietuvoje. Šiuo metu derinama susitikimo dienotvarkė.